KONST / Litografier / Färglitografi 11709065
nr 1170 9065
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Pråmar, dedikerad, signerad, motivet: 27x41
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 mars 2018
kl 20:23:41
25/2 08:01:30
100 kr
6/3 11:34:31
19 mar
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson